ניהול מדיה חברתית

ניהול קמפיינים ברשתות חברתיות לעסקים

Facebook

Instagram

YouTube

איך עובד ניהול קמפיין במדיה החברתית?
ניהול קמפיין בפייסבוק

ניהול קמפיין בפייסבוק

פייסבוק כידוע הוא כלי משמעותי מאוד כיום ליצירת אינטרקציה עם לקוחות, גיוס לקוחות חדשים לעסק וחשיפה מול הקהל הרחב באינטרנט.

דרך הפייסבוק ניתן לבצע קמפיינים ממומנים ולטרגט את הקמפיינים לקהל יעד שאותו אנחנו רוצים למעשה להפוך ללקוחות שלנו.

ישנם לא מעט חוקים ודברים שחייב לדעת בעת בניית קמפיין בכדי להפוך אותו ליעיל והכי חשוב רווחי, בסופו של יום אנחנו משקיעים כסף ואנחנו רוצים לייצר מכך תמורה.

לכן אנחנו כאן, עם נסיון עשיר בניהול קמפיינים בפייסבוק נוביל אתכם יד ביד אל הקמפיין המוצלח ביותר ליצירת חשיפה בפייסבוק וגיוס לקוחות אל העסק.

ניהול קמפיין באינסטגרם

ניהול קמפיין באינסטגרם הוא כלי מצויין בכדי לחשוף את העסק שלכם ללקוחות ולגייס דרך תמונות לקוחות לבית העסק.

אם סוג העסק שלכם הוא עסק שניתן להציע את שירותיו או מוצריו דרך תמונות כגון: בגדים, אוכל, חופשות ועוד. אינסטגרם הוא כלי מצויין עבורכם.

דרך האינסטגרם ניתן בצורה ממומנת או אורגנית לייצר חשיפה של התמונות שלכם לקהל הרחב, אם התמונות שלכם מספיק שיווקיות רוב הסיכויים שתהיה לכם חשיפה רחבה במדיה וגיוס לקוחות שבסופו של יום יובילו למקור הכנסה נוסף.

ניהול קמפיין באינסטגרם חשוב לתת דגש על אופי התמונות וקהל היעד להם אנחנו חושפים את התמונות שלנו.

נשמח לקחת חלק בקמפיין שלכם ולהוביל אותו ביד רמה יחד עם מחלקת הגרפיקה של החברה שתהפוך כל תמונה שלכם לכלי מכירתי ברשת.

ניהול קמפיין ביוטיוב

יוטיוב הוא כלי נהדר לקידום עסקים, המון אנשים צופים בסרטונים דרך היוטיוב וכך מגיעים למוצרים או לעסקים ספציפים, יש לכם מה להראות ללקוחות? וידאו זה כלי נהדר שממחיש את המוצר שלכם בצורה יוצאת דופן מעבר לטקסט או תמונה וגורם לאחוזי קניה גבוהים יותר.

הרבה עסקים שמוכרים מוצרים או שירותים שלא מצריכים צילום וידאו עדיין משתמשים ביוטיוב ככלי עסקי לכל דבר ומייצרים סרטון פרזנטציה של העסק ויוצרים חשיפה.

ברשותינו מחלקה מיוחדת לייצור סרטוני וידאו ואנימציה שיכולה לגרום לעסק שלכם להראות יוקרתי ויצוגי ובכך דרך פרסום נכון ביוטיוב תוכלו להגיע לקהל לקוחות רחב ליצור חשיפה במדיה ולגייס לקוחות.

ניהול קמפיין במדיה חברתית

מעוניין להתקדם? בוא תקליד

Social
Rate this post