קידום אתרים אורגני | SEO

שירותי קידום עסקים באופן אורגני במנוע החיפוש הגדול בעולם – גוגל

קידום אתרים אורגני לעסקים

חשיפת שם המותג בשוק

קידום אתרים בגוגל יקנה למותג שלנו חשיפה אדירה באינטרנט ובמדיה החברתית.
ברגע שהאתר שלנו יהיה מקודם,
יגיע לדף הראשון ואף לתוצאות הראשונות – מעבר לעובדה שנקבל עוד המון לקוחות לעסק,
השם של העסק יעבור מפה לאוזן וייצור חשיפה אדירה בתחום בו אחנו עוסקים.

הגדלת הרווחים בעסק

האם אתם מרוצים מהרווחים של העסק שלכם ?
בין אם כן ובין אם לא מה שבטוח שאם האתר של העסק שלכם לא מקודם אתם לא מממשים
את הפוטנציאל האמיתי של הרווחים שלכם ! קידום אתרים יטיס את העסק שלכם למעלה גם
ברווחים וגם בתוצאות החיפוש !

קידום אורגני מגדיל רווחים
קידום אתרים אורגני ללקוחות

גיוס לקוחות חדשים

בעידן של היום יותר ויותר אנשים משתמשים בחיפוש בגוגל על מנת למצוא את העסק שהם רוצים.
קידום אתרים לעסק שלנו יביא אותנו לתוצאות הראשונות בגוגל ובכך נגדיל משמעותית את הגעת
הלקוחות החדשים לעסק שלנו !

למה לא להגדיל את העסק ?

רבים מאיתנו היו רוצים שהעסק שלנו ילך ויגדל ולא ישאר במקום.
הדרך הטובה ביותר להגדיל את העסק היא קודם לכן להגדיל את כמות הלקוחות!
ברגע שהאתר שלנו יהיה ממוקם במקומות הראשונים בגוגל נגייס עוד לקוחות, נגדיל את הרווחים ובכך נוכל להגדיל את העסק ולהתקדם !

להגדיל את העסק

קידום אתרים אורגני | SEO

קידום אתרים אורגני בגוגל | SEO

קידום אתרים אורגני הוא כיום הכלי המשפיע ביותר בעולם העסקים. כפי שאנו יודעים הרוב הגדול של הלקוחות שלנו מחפש אותנו בגוגל, מי שמופיע בדף הראשון גורף את הקהל הגדול ביותר לעסק שלו.

השוק האורגני יכול להיות תחרותי יותר ותחרותי פחות, הכל תלוי בתחום שבו אנו עוסקים. מה שבטוח אנחנו רוצים להיות מובילים בתחום שלנו כדי להחשף לקהל הגדול ביותר ולגרוף כמה שיותר לקוחות אל בית העסק שלנו, בין אם אנחנו מוכרים מוצרים או שירותים, אנחנו רוצים עוד לקוחות.

איך מקדמים את האתר בגוגל ?

קידום אורגני כולל בתוכו תורה שלמה של המון פרמטרים. לכל פרמטר בקידום יש משקל משלו ומשפיע בצורה מסויימת על האתר שלנו והקידום שלו. 

בכדי לוודא שאנחנו אכן ממוקמים גבוה בביטויים הרלוונטים אנחנו נצטרך לעבוד יחד עם מקדם אתרים מקצועי שמכיר את כל התחום על בוריו ויודע לחשוב כמו שגוגל חושב.

חשוב לציין כי קידום אתרים אורגני בהשוואה לממומן לוקח יותר זמן עד להבאת התוצאות בשטח. זה תלוי בהמון פרמטרים ובהיסטוריה של האתר. מה שבטוח אנחנו צריכים להיות סבלניים וללכת צעד אחר צעד ולוודא כי נגענו ושיפרנו את כל הפרמטרים הקיימים בתחום ובכך נשפר את הסיכויים שלנו לעלות מעלה בתוצאות החיפוש בביטויים שבם אנו רוצים להופיע.

כמה זמן לוקח לקדם אתר בגוגל ?

כפי שצויין בשאלה הקודמת זמן הקידום הינו אינדיוודואלי כלפי כל עסק וכלפי כל תחום בפני עצמו.

האם האתר חדש או קיים ? כמה זמן כבר האתר קיים ? האם בוצע בו נסיונות קידום בעבר ? האם ישנם קישורים נכנסים לאתר ? בוצע לאתר אופטימיזציה ? מחקר מילות מפתח ? 

כל אלו הם טעימה מסך השאלות שחברת קידום אתרים שואלת בתחילת עבודה על לקוח. אין אפשרות להתחייב לקדם אתר בזמן מסויים למיקום מסויים ומי שעושה כן, עדיף לא לסמוך עליו הרי אין לנו שליטה על מה שהמתחרים עושים מנגד ועל האלגוריטם של גוגל שיכול להשתנות בכל רגע נתון.

זמן ממוצא לקידום אתר באופן אורגני מתחיל ב3 חודשים ומעלה, ניתן כבר לראות תוצאות ברגע שפועלים נכון.

מה הם הפרמטרים המשפיעים ביותר בקידום אורגני SEO ?

ישנם פרמטרים שמאוד משפיעים על קידום האתר וחשוב לשים דגש עליהם, לפניכם חלק מהם :

  • מחקר מילות מפתח – צריכים לבדוק טוב מה הם הביטויים שהכי כדאי לנו לקדם בתחום בו אנו עוסקים בשביל לראות תוצאות ממוקדות ומהירות.
  • אופטימיזציה – אנו צריכים לוודא כי האתר שלנו עומד בסטנדרטים הנכונים מבחינת אופטימיזציה, שהמבנה שלו יהיה נכון, כותרות לדפים, Title, ALT, Description, H1 ועוד. צריכים לוודא שגוגל אכן מבין באילו תחומים האתר שלנו עוסק ומה השירות אותו אנו רוצים להציג ללקוחות שלנו בצורה ברורה.
  • זמני תגובה – מעבר לעובדה שרוב האנשים נוטשים את האתר אם הוא לא מספיק מהיר, אם האתר שלנו איטי גוגל תמנע מלקדם אותו. אנחנו צריכים לוודא שהאתר שלנו מהיר ונוח למשתמש ישנם דרכים רבות לשפר את מהירות זמני התגובה באתר ואנו צריכים לוודא שעשינו את המקסימום בכולם בכדי להגיע לזמן תגובה מינימלי.
  • התאמה למובייל – ישנם אתרים שאינם רספונסיבים וזה פוגע משמעותית בקידום האתר במובייל, רוב האנשים כיום גולשים דרך הסמארטפונים לכן אנו צריכים לוודא שהאתר שלנו רספונסיבי ונוח לשימוש דרך הטלפון נייד.
  • קישורים נכנסים לאתר  – בין הפרמטרים עם המשקל הגבוה ביותר בתחום הקידום. ברגע שישנם אתרים בעלי משקל גבוה שמקשרים אלינו ,כגון אתרים ממשלתיים – (gov, ac.il וכו’), אתרים בעלי תנועה גדולה (Ynet, Walla, The Marker, NRG וכו’) גוגל מבינה שהאתר שלנו מאוד חשוב מכיוון שיש קישורים איכותיים שנכנסים לאתר שלנו – ובכך אנחנו מתקדמים יותר מהר בתוצאות בגוגל. חשוב לציין כי כמות הקישורים לאתר לא משחקת תפקיד חשוב אם הקישורים לא איכותיים זה אף פוגע בקידום. חשוב להקפיד על פרופיל קישורים אמין ואיכותי שנראה טבעי כלפי גוגל.
  • קישורים פנימיים באתר – אם אנחנו רוצים שהאתר שלנו יבלוט בדפים מסויים אנחנו חייבים לתת לדפים הללו סמכות ולהראות לגוגל שאלו דפים חשובים, כיצד אנחנו עושים זאת ? קישורים פנימיים. ככל שיש יותר קישורים פנימיים לדף מסויים באתר גוגל מבין כי זה דף חשוב ויתן לו עדיפות בקידום על השאר.

 

 

 

למאמרים נוספים מהבלוג לחצו כאן

קידום אתרים אורגני
Rate this post