קידום בגוגל לעסקים

קידום אתרים לעסקים קטנים וגדולים – PPC | SEO | SEM

אז מה יוצא לנו מקידום בגוגל ?

קידום אתרים ממומן

העלאת הרווחים בעסק

אסטרטגיית קידום בגוגל לאתר שלנו בין באורגני בין בממומן תגרוף תנועה רבה של לקוחות לעסק ובכך נעלה את הרווחים שלנו דרך גיוס לקוחות מרשת האינטרנט והמדיה.

חברה לקידום אתרים

העלאת תנועת הגולשים באתר

רוב הגולשים באינטרנט מחפשים עסקים בגוגל, מעל ל80% מהמחפשים נכנסים אך ורק לאתרים שמופיעים בדף הראשון בגוגל. לכן אנחנו רוצים להיות שם בכל ביטוי שיכול להביא לנו לקוחות חדשים לעסק.

קידום אתרים אורגני

מיתוג העסק שלכם באינטרנט

אחד התפקידים החשובים של הקידום בגוגל הוא עניין החשיפה. ברגע שהאתר שלנו מקודם בגוגל בביטויים רלוונטים החשיפה של המותג שלנו היא אדירה, כך שנוכל להרוויח גם לקוחות שיגיעו מהמלצות ומידיעת שם המותג שלנו.

קידום אורגני | SEO

קידום בגוגל זה פשוט תורה שלמה, יש המון פרמטרים אותם אנו צריכים לבדוק בכדי שנגיע למצב שגוגל אכן מחבב אותנו ויקדם אותנו למקומות הראשונים. לכן אנחנו כאן בכדי לעשות זאת עבורכם באופן המקצועי ביותר ולקדם את העסק שלכם להצלחה המירבית.

אופטימיזציית תוכן ומבנה

כאשר אנחנו רוצים לדעת איך לקדם בגוגל אתר בצורה נכונה אנחנו חייבים לבצע אופטימיזצייה לאתר הן במבנה והן בתוכן, לראות מה יכול להיות הכי רלוונטי עבור הלקוח, מה הכי כדאי לקדם ועל איזה תוכן האתר יבוסס, מה ישאיר את הלקוחות שלנו באתר לזמן המירבי ואף יגרום להם לשתף זאת ברשת ובמדיה - אנחנו כאן כדי לדאוג לזה לקרות.

בניית פרופיל קישורים

תחשבו לכם שאתם מעוניינים למצוא בעל מקצוע מסויים וכל החברים שלכם שאתם סומכים עליהם ממליצים על אותו אדם, אתם תבחרו בו בעיניים עצומות לא ? כך גם גוגל, אם הוא רואה שיש אתרים איכותיים שמוציאים אלינו קישורים הם מבינים שיש באתר שלנו משהו, כנראה שהאתר שלנו טוב וחשוב, לכן צריך לדאוג לפרופיל קישורים איכותי ואסטרטגי.

סקר שוק וריגול אחר מתחרים

בכדי לדעת באיזו אסטרטגיה קידומית אנו צריכים לפעול אנחנו חייבים לעשות סקר שוק ולבדוק מה מצב המתחרים בתחום ומה מצב התחרותיות בשוק, לאחר שבדקנו את הפרטים אנחנו יכולים לפעול בצורה חכמה ובהתאם למצב השוק והמתחרים ולקדם את האתר בצורה מהירה יותר.

מחקר מילות מפתח

אין עשן בלי אש ואין קידום בגוגל איכותי בלי מחקר מעמיק. בכדי לדעת על איזה תוכן אנו צריכים לבסס את האתר שלנו, איזה אופטימיזציה לבצע, אילו ביטויים לקדם ומה יהיה מלל הקישורים האפקטיבי ביותר אנחנו חייבים לוודא שחקרנו את כל הוריאציות האפשריות למילים בתחום בו אנו עוסקים ואכן בחרנו במילים האיכותיות והיעילות ביותר לקידום.

קידום ממומן | PPC

לכל הדעות קידום אתרים בגוגל ממומן הוא כלי חזק ומהיר מאוד. בוחרים ביטויים מובילים בונים אסטרטגיה לקמפיין שיווקי ויוצאים לדרך עם תקציב ידוע מראש. היתרון הגדול של הקידום הממומן הוא שאת התוצאות אנחנו רואים באופן מיידי - ברגע שהתחלנו את הקמפיין אנחנו כבר יכולים לקבל לקוחות חדשים אם בנינו את הקמפיין בצורה חכמה.

חברת קידום אתרים בגוגל

צוות קידום מקצועי בגוגל

השוק רווי במקדמי אתרים חובבנים שמעבר לעובדה שיגבו מכם כסף ללא תועלות הם יכולים לייצר נזק משמעותי לאתר ולקידום.

הצוות שלנו בעל נסיון עשיר בקידום אתרים אורגני בגוגל ויספק להם את התוצאות הטובות ביותר אליהם תוכלו להגיע !

קידום אתרים לטווח ארוך

אנחנו כאן כדי להשאר

רוב הלקוחות שלנו מבוססים על הסכם קידום אתרים ארוך טווח. אנחנו מאמינים בעבודה קשה והבאת תוצאות בזמן מהיר, ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ונשמח לקדם אתכם כל עוד העסק שלכם קיים.

שירותי קידום אתרים
5 (100%) 1 vote