קידום אתרים לעסק חדש

כל מה שעסק חדש צריך במקום אחד !

אנחנו נבנה ונעצב עבורך אתר מקצועי בתחום שבו תרצה לעסוק.

בניית האתר יחד עם חברת קידום אתרים היא הכרחית מכיוון שאנו יודעים בדיוק מה לעשות בכדי לבנות את האתר לכתחילה עם נתונים מצויינים לקידום כך שהאתר שלכם יתקדם מהר מאוד בגוגל ותוכלו לגייס לקוחות במהירות.

קידום אתרים בגוגל לעסק
קידום עסק חדש בגוגל

אנחנו נלווה את העסק החדש שלך כבר מהרגע הראשון בקידום אתרים מקצועי שנשלב בו קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן יחד בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.

עסק חדש דורש חשיפה ראשונית בכל כלי המדיה החברתית כגון Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter וכו’

על מנת שנוכל לחשוף את המותג שלכם בשוק ולגייס לקוחות עלינו להקים פרופילים ברשתות החברתיות ולנהל אותם באופן אורגני ועל ידי קמפיינים ממומנים.

לקדם עסק חדש בגוגל

מה הם השירותים שתקבלו במסגרת החבילה?

קידום אתרים בגוגל לעסק

חשיפה וגיוס לקוחות

בעת פתיחת עסק חדש הדבר המרכזי שאנחנו רוצים להשיג זה כמובן לקוחות, יחד איתנו תקבלו מעטפת שלמה לדרכים שמייצרים לקוחות לעסק החדש שלכם. גיוס הלקוחות מתבצע דרך קידום אורגני, PPC וניהול מדיה חברתית.

קידום בגוגל לעסק חדש

בניית פרופיל קישורים

פרמטר מאוד משמעותי שמשפיע על קידום האתר בגוגל הוא איכות הקישורים הנכנסים לאתר מאתרים חיצוניים. כך גוגל למעשה יודע להעריך את חשיבות האתר שלנו. יחד איתנו תקבלו פתרונות יצירתיים להשגת קישורים איכותיים וקידום האתר בגוגל.

איך לקדם עסק חדש

אופטימיזציית תוכן ומבנה

עסק חדש שמקים אתר חדש חייב לעשות זאת באופטימיזציית מבנה הנכונה יחד עם התוכן הנכון. השלב הראשוני הוא מחקר מילות מפתח ועליו אנו מבססים את כל תשתית האתר.

קידום ממומן לעסקים

בניית אתר רספונסיבי

בניית האתר היא מאוד חשובה, החל מנראות האתר וחוויית המשתמש עד לזמני תגובה ורספונסיביות. מספר לא מבוטל של אנשים גולש דרך הנייד לכן חשוב להתאים את האתר לפי הצורך של הגולשים כיום.

קידום אתרים לעסק חדש

דו"חות חודשיים על מצב האתר

אנחנו מאמינים בעבודה קשה ובהבאת תוצאות ללקוחות שלנו. הפרסום הטוב ביותר עבורנו הוא מפה לאוזן לכן אנחנו עובדים בשקיפות מלאה עם הלקוחות שלנו ומספקים להם דו"חות חודשיים על הספק העבודה שהיה במהלך החודש ותמונת מצב כללית של האתר.

קידום אורגני לעסקים

כתיבת תוכן איכותי לאתר

גוגל בוחן את אחוזי הנטישה מהאתר מה שנקרא באנגלית Bounce Rate. לכן תפקידנו לייצר תוכן איכותי ומעניין ללקוח שיגרום לו להשאר כמה שיותר זמן באתר ולא רק תוכן רדוד עם מילות מפתח.

"תמיד ידעתי שאני רוצה לפתוח עסק של חנות בגדים אך מעולם לא היה לי את האומץ, לאחר הכרות עם החברה הם פשוט סגרו לי את כל הפינות ! פתחו לי אתר, מקדמים אותי בגוגל באופן אורגני וממומן ומנהלים לי דף פייסבוק פעיל. התוצאות מדברות בעד עצמן, תודה ! "
לקוחה ממליצה על קידום
דנה אפריאט
בעלת חנות בגדים

תבטח את העסק שלך יחד איתנו

צור איתנו קשר עכשיו לתחילת עבודה לעסק חדש

חבילה לעסק חדש
Rate this post